Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Detektor burz

Najogólniej rzecz ujmując, detektor burz, to system, który składa się z odpowiednio sprzężonych czujników. Jego głównym zadaniem jest wykrywanie wyładowań atmosferycznych. Urządzenie oczekuje na falę, którą generuje wyładowanie, i określa jej współrzędne.

Dostępne w naszej ofercie detektory burz, to nowoczesne urządzenia, które nie tylko śledzą, ale również obserwują rozwój komórki burzowej, oceniają jej intensywność oraz ustalają bieżące położenie.

Dzięki wykorzystaniu detektorów burz możliwe jest więc nie tylko określenie miejsca powstania burzy, ale również jej intensywności, obszaru występowania i – co szczególnie istotne – kierunku w którym będzie zmierzała.

Warto również zaznaczyć, że dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania możliwe jest bieżące śledzenie danych, przesyłanych przez detektor.

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu – mailowego lub telefonicznego. Przypominamy również, że w naszej ofercie, poza detektorami wyładowań, znajdą Państwo również czujniki zapylenia, pyłomierze oraz wiele innych urządzeń rejestrujących.

Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl