Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Edukacja

Wierzymy, że każdy człowiek – niezależnie od wieku – może stosunkowo łatwo chłonąć wiedzę, pod warunkiem oczywiście, że będzie ona przekazywana w przyjazny i lekki sposób. W związku z tym mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę edukacyjną.

Prowadzimy wykłady i prezentacje poświęcone pogodzie, meteorologii i energii odnawialnej. Zajęcia mogą być przeprowadzane w Centrum Edukacji Technicznej, Ekocentrum lub możemy dojechać pod adres wskazanej przez Państwa szkoły.

Mając na uwadze dobro uczniów, wszystkie informacje przekazujemy w jasny i łatwo przyswajalny sposób i w miarę możliwości, podpieramy je przykładami, jak np. pokazem filmu nagranego przez kamerę umieszczoną pod balonem meteorologicznym.

Jeżeli szukają Państwo sposobu na zainteresowanie najmłodszych meteorologią lub po prostu otaczającym nas światem, to zapraszamy do kontaktu. Dzięki nam dzieci będą mogły na własne oczy zobaczyć, jak wygląda stacja meteorologiczna, poznać budowę turbiny wiatrakowej oraz dowiedzieć się wielu innych fascynujących rzeczy.

Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl