Producenci

Sprzęt meteorologiczny do zastosowań zaawansowanych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu meteorologicznego do zastosowań zaawansowanych. Dedykowany jest on takim branżom, jak: przemysł, rolnictwo, służby kryzysowe czy służby ratownicze. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. stacje meteorologiczne, które pochodzą od znanych i szanowanych w branży producentów, co jest nie tylko gwarancją ich najwyższej jakości, ale również doskonałej i precyzyjnej pracy.

Stacje meteorologiczne

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz nowoczesnych stacji meteorologicznych, które charakteryzują się zaawansowanym zastosowaniem. W sprzedaży posiadamy ich różne modele, w tym także takie, które nie tylko wyświetlają dane, ale również rejestrują je i agregują w wyjątkowo pomocne wykresy graficzne oraz posiadają wbudowane funkcje alarmowe. Nasze stacje meteorologiczne mogą również – przy pomocy specjalnego oprogramowania – łączyć się z komputerem.

Wykorzystanie tego typu urządzeń, podobnie jak ma to miejsce w przypadku detektorów burz, daje ogromne możliwości kontroli m.in. specyficznych warunków hodowli roślin lub cennych upraw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl