Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Oprogramowanie

Swoją ofertę oprogramowania kierujemy przede wszystkim do służb szybkiego reagowania oraz branży rolniczej. W sprzedaży posiadamy m.in. modele chorobowe, moduły ostrzegania Mail/SMS oraz wiele innych programów, dzięki którym będą mogli Państwo usprawnić swoją pracę.

Oprogramowanie dla rolnictwa

Trzeba zaznaczyć, że stacje meteorologiczne, odgrywają w nowoczesnej uprawie szalenie istotną rolę. Dzięki nim możliwe jest m.in. podejmowanie ważnych decyzji dotyczących wykonywania szeregu zabiegów agrotechnicznych. Ponadto, nieustannie monitorują warunki pogodowe i – co za tym idzie – dostarczają szalenie istotnych informacji na temat temperatury, wilgotności powietrza, prędkości wiatru i wielu innych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór oprogramowania, dzięki któremu będziecie otrzymywali szczegółowe informacje dotyczące Waszych upraw.

Jeżeli nie jesteście pewni, które oprogramowanie sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Wam w wyborze najlepszego rozwiązania, które odpowiadać będzie zarówno Waszym oczekiwaniom, jak i potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl